Aron green

pouze 1 699,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Objednat optického poradce Přidat mezi oblíbené Přidat

Barevné dioptrické brýle jsou „in“. Tento model je opravdovou a velmi povedenou hrou barev laděných do fialové i zelené barvy. Jsou to brýle, za kterými se každý otočí, jen ale nebude věřit, že se jedná o dioptrické brýle. Brýle mají velké výrazné obruby v celorámu – tento typ obrub je typický pro retro styl. Stranice jsou z vnější strany laděny do zelena a z vnitřní strany do odstínu zlaté.
Nepřehlédnutelné je také originální tvarové řešení stranic. Stranice mají navíc praktivký pant – flex, díky kterému vám budou příjemné od prvního nasazení. Brýle jsou vyrobeny z odolného acetátu. Do těchto brýlí vám zabrousíme dioptrické čočky podle vašich potřebných hodnot korekce. Není divu, že lákají k vyzkoušení – vyzkoušejte si tento model také v odstínech vínové nebo černé.
Pro váhavé nabízíme pohodlnou, bezplatnou a nezávaznou službu – návštěvu Optického poradce u vás doma. Budete tak mít možnost si jednotlivé modely vyzkoušet „na vlastní oči“. Věděli jste, že na všechny brýlové obruby značky Jovita se vztahuje naše doživotní záruka? Naši zákazníci oceňují také možnost si zvolit slevu, která jim nejvíce vyhovuje.