Jaké brýlové čočky dodáváte?

Nabídku dioptrických čoček od OptikDoDomu najdete zde

95% zákazníků volí plastové brýlové čočky.

Plastové čočky mají proti skleněným (minerálním) čočkám řadu výhod: Lépe zabraňují pronikání UV, jsou méně náchylné k rozbití, a hlavně jsou lehké.
Na druhou stranu jsou měkčí, a proto doporučujeme jejich úpravu tvrzením. Plastové čočky jsou tvrzené nebo s dalšími úpravami - antireflex, hydrofobní úprava

NOVINKOU jsou čiré plastové brýlové čočky Profi 1,56 modrý filtr - brýlové čočky, které eliminují modré světlo. Škodlivé modré světlo vyzařují moderní digitální přístroje - PC, tablety, TV, smartphony, LED osvětlení atd.

Pokud si vyberete obruby a čočky včetně všech úprav, nabízíme vám zajímavé Slevy na brýle. Vyberte si brýle v Akci 1+1 nebo uplatněte Slevu na brýle podle věku. 


Stále populárnější jsou brýlové čočky samozabarvovací (nebo-ličočky fototropní). V nabídce máme poslední řadu čoček TransitionVII, které velmi rychle reagují na UV záření a tím pádem se rychle zabarvují a odbarvují. Můžete si zvolit i samozabarvovací čočky XTRActive nebo polarizační samozabarvovací sluneční čočky DriveWear.


Pokud potřebujete náhradu slunečních brýlí, nechte si zhotovit čočky zabarvené. Necháme vám zhotovit čočky stále zabarvené až do 85% – hnědá či šedá barva.


V nabídce najdete také čočky bifokální a multifokální. Náš optický poradce vám s jejich výběrem poradí.
Podrobnější nabídku najdete zde. Nebo si objednejte návštěvu optického poradce.

 

{control CTA horizontal}


Nevíte si rady s širokou nabídkou čoček a neumíte vybrat pro vaše potřeby tu nejvýhodnější?


{control EBform ebook}